Jaroněk Bohumír (Zlín 1866 - 1933 Zlín)
Kostel v Tiché, signováno vpravo dole tužkou B. Jaroněk, vlevo dole popsáno v tisku S.V.U.M. 1924, barevný dřevoryt/papír, 47,5 x 40,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |